Yeni sezonda 3. Lig 2. Grup’ta yer alacak olan Bayrampaşa, önce teknik direktörlük görevine Cafer Aydın’ı getirdiğini açıklarken ardından da yeni sezon hazırlıkları doğrultusunda geçen hafta sonu ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz sezonun son bulmasının ardından teknik adam Ali Kemal Kılıç ile yollarını ayırma kararı veren Bayrampaşa yönetimi, kırmızı yeşilli takımda 4 sene önce de  teknik direktörlük görevini yapan Cafer Aydın’ı takımın başına getirdi.

Kırmızı yeşilli takımdan  yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanılmıştı: “Bayrampaşamız Teknik Direktörlük konusunda Cafer Aydın ile anlaşmaya varmıştır. Teknik Direktörümüz Cafer Aydın ve ekibine çalışmalarında başarılar dileriz” denildi.

Kırmızı yeşilli ekip, geçen hafta sonu ise Çetin Emeç Stadı’nda yeni sezon hazırlıkları doğrultusunda ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Kamp çalışmalarına hakkında da açıklama yapan Bayrampaşa şu açıklamayı yaptı:

“Takımımız, bu hafta sonu itibariyle tesislerimizde toplanarak Teknik Direktörümüz Cafer Aydın yönetiminde çalışmalarına başladı. Önümüzdeki günlerde eksik oyuncularımızın da takımımıza katılmasının ardından Bayrampaşamız çalışmalarını şehir dışında kampa girerek sürdürecek"