Daha önce Wanda Nara'nın Icardi ile defalarca ilişkisini sonlandırdığı ve bu sebeple golcü oyuncunun depresyona girdiği söylenmişti. Arjantinli isim yeniden Wanda Nara ile yaşadığı iddialar nedeniyle gündemde! 

Dünya Kupası öncesinde muazzam bir performans gösteren ve Beşiktaş ile Başakşehir karşılaşmalarında goller atan Mauro Icardi, yine yeni yeniden Wanda Nara ile yaşadığı olay nedeniyle en çok konuşulan isimlerden biri haline geldi. 

29 yaşındaki Arjantinli golcü bir süre önce tedavi nedeniyle Arjantine dönmüştü. Daha önce de Türkiye'yi terk ederek Wanda Nara'nın peşinden giden Icardi, şimdilerde de Arjantin'de bulunuyor. Fakat sakatlığından sonra tedavi için gittiği ülkesinden bomba iddialar gelmeye devam ediyor.

Arjantinli Gazeteci Rodrigo Lussich, Icardi ile ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu. Lussich, "Türk kaynaklarına göre Mauro Icardi bir sakatlık yaşadı ve tedavi olmak için Arjantin'e geldi. Ancak bu sakatlık Wanda Nara'nın yanına gelmek için icat edildi. Kulübü de bu sakatlıktan büyük ölçüde şüphe duyuyor" ifadelerini kullandı.

Galatasaray izin verdi ama...

Farklı bir spor yazarı olan Paulo Varela ise, "Galatasaray, Mauro Icardi'nin tedavisine Arjantin'de devamedileceğini açıkladı, ancak bir döüş tarihi yok. Takım maçlara çıkıyor, ancak Icardi'nin dönüş tarihi belli değil" şeklinde konuştu.

icardiwanda (1)

Golcü isim Mauro Icardi ile eşi Wanda Nara'nın çalkantılı yaşamı gazete kapaklarını süslemeyi sürdürürken çiftle alakalı Arjantin'den gelen flaş bir iddia daha gündeme oturdu.

Tiempo'da yayımlanan habere göre; Icardi, geçtiğimiz günlerde Arjantin'e gidince Wanda Nara ile birlikte kullandıkları Santa Barbara'daki evinde kalmak istedi.

Söz konusu haberde, Icardi'nin evde durmasını istemeyen Wanda Nara'nın 29 yaşındaki oyuncuyu kovduğu ortaya atıldı. Diğer taraftan Arjantinli golcünün bir arkadaşının evinde kaldığı söylendi.