Gelecek sezon şampiyonluk parolası ile giren sarı-lacivertli takım, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde de yoluna emin adımlar ile devam etmeyi hedefliyor.

Bu hedefler kapsamı içinde hamlelerini yapan sarı lacivertli yönetim, eksik olan  bölgeleri nokta atışı takviyelerle tamamlamak amacında olduğu ifade ediliyor.

Fotomaç'ın yer verdiği haberde; öncelikli olarak forvet mevksine ağırlık verdiği Fenerbahçe, titizlik ile çalışmalarına devam ettiği belirtildi.

Kaliteli golcü arayışları içerisinde olan Fenerbahçe, takımını dünyaca ünlü bir oyuncu ile güçlendirmenin hesaplarını yaptığı ifade edildi.

GÖRÜŞMELER BAŞLADI

İtalyan ekibi Torino ile kontratı sna erdikten sonra bir anda Fenerbahçe'nin golcü adayları listesinin  bir numarasına yükselen ve görüşmeler başlanan Andrea Belotti için sıcak gelişmeler yaşandığı aktarıldı.

Sarı lacivertliler, İtalyan futbolcuya teklifini yapıp futbolcunun vereceği kararı beklemeye başlamıştı, bu esnada Fransız takım Monaco da transfere dahil olup oyuncu ile pazarlıklara başlamıştı.

MONACO İLE ANLAŞMA SAĞLAYAMADI

 Monaco yönetimi ve Andrea Belotti arasındaki görüşmeler çıkmaz noktaya girdiği ve taraflar anlaşmanın sağlayamadıği altarıldı.

FENERBAHÇE İLE TEMASTA

Daha sonra Andrea Belotti'nin menajeri sarı lacivertli yönetimle yeinden temasa geçereü,n, yeni bir görüşme talep ettiiği belirtildi. Belotti ve Fenerbahçe yönetimi birkaç gün içinde bir görüşme daha gerçekeleştireceği ifade edildi.

TEK ALTERNATİF SARI LACİVERTLİLER

Diğer taraffran İtalya medyasında Andrea Belotti'nin beklediği teklifleri alamadığı manlşetlerine yer veleirken "İyi bir forvet olmasına rağmen hala net gelişme yaşanmadı. Monaco da devreden çekilince tek alternatifi olarak Fenerbahçe kaldı" ifadeleri kullanıldı.

ANDREA BELOTTİ KİMDİR?

 Son olarak Torino FC takımında Forvet mevkinde forma giyen Andrea Belotti, 20 Aralık 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. 181 cm boyunda ve 72 kilo olan Andrea Belotti, Sağ ayağını kullanmaktadır. İtalyan gıolcü Andrea Belotti, 2015-16 sezonunda Palermo takımından Torino takımına 8,40 milyon euro karşlığında trnasfer oldu.