Gelecek sezon iddialı bir kadro kurarak şampiyonluğa oynamak isteyen Beşiktaş'ın merakla beklenen formaları tanıtıldı. 2022-2023 sezonunda giyilecek iç saha, deplasman ve üçüncü sezon tasarımları görücüye çıktı. Kartal Yuvası'ndan temin edilebilecek formalar için siyah beyazlı taraftarlar da araştırmalarda bulunarka bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, Beşiktaş 2022-2023 sezonu forma fiyatları kaç lira? Detaylar haberimizde yer alıyor.BJK yeni sezon forması kaç lira?

Dürüstlük, tutku, tevazu, bağlılık ve geçmişe saygı temalarının işlendiği Beşiktaş'ın yeni sezon formalarının satış fiyatı açıklandı. Buna göre taraftarların kolaylıkla ulaşabilecekleri Kartal Yuvası mağazalarının yanı sıra internet sitesinde de satışa sunulan formaların ücreti 600 TL olarak belirlendi. Genç formaları 509 TL, bebek forma seti 629 TL, çocuk forma seti ise 679 TL olarak satışa sunuluyor.

Beşiktaş 2022-2023 sezonu forma fiyatları | BJK yeni sezon forması kaç lira?

Beşiktaş'ın ev sahibi formasında sadelik ön plana çıkarılırken siyah-beyaz kendinden çubuk desenli özel bir kumaş kullanıldı. Bu file çubuklar forma içindeki hava sirkülasyonunu maksimize ederken formaya da şık bir görünüm kazandırıyor.

Beşiktaş 2022-2023 sezonu forma fiyatları | BJK yeni sezon forması kaç lira?

Deplasman formasında ise Kulübümüzün tarihinde önemli yeri olan siyah-beyaz çubuklu desen yeniden yorumlanıyor. Geçmiş sezonlarda siyah ağırlıklı tasarlanan forma bu kez beyaz forma ile ortak bir tasarım diline sahip olacak şekilde beyaz ağırlıklı olarak tasarlandı.

Beşiktaş 2022-2023 sezonu forma fiyatları | BJK yeni sezon forması kaç lira?

Üçüncü formada kullanılan renk ve desenler kartal tüyü deseninin adidas’ın futuristik tasarım dili ile harmanlanması neticesinde elde edildi. Bu forma aynı zamanda günlük stil forma konseptine güzel bir örnek olarak yeni sezonda yerini alıyor.