Siyah beyazlı ekipte taraftar, yönetim arasında çıkan krizi transferlerle kapatmak istiyor. Fenerbahçe'ye anlaşmak üzere olan 2 yıldızını kaptıran ve Galatasaray'a 1 yıldızı kaptıran Beşiktaş yönetimi istifaya da davet edilmişti. Özellikle de sosyal medyada istifa seslerinin sıklıkla artması Beşiktaş'ın transferde nasıl bir yol izleyeceğini merak ettirmişti.

Beşiktaş eski yıldızını alıyor!

Siyah beyazlı ekipte son dakika transfer hareketliliği duyuruldu. Beşiktaş bir dönem formasını giyen yıldız isim için girişimlere başladı!

Son dakika Dorukhan Toköz Beşiktaş'a

dr

Sabah saatlerinde Trabzonspor kulübüyle yolları ayıran Dorukhan Toköz için Beşiktaş devreye girdi. İstanbul'da transfer görüşmeleri sürdüren Dorukhan Toköz, ilk olarak Beşiktaş'ta oynamak istediğini menajerini iletti. Sabah saatlerinde menajerlerin istediği Şenol Güneş'e ileten yönetim hocanın kararını aldı.

Şenol Güneş: Uygun olursa alalım

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in yönetime " Uygun fiyat olursa Dorukhan'ı takımda görmek isterim, burada doğdu burada kendine gelir" açıklaması yaptı. Dorukhan Toköz ise Beşiktaş'ta oynamayı çok istediğini dile getirmesi bu transferi olumlu kılacak.

Dorukhan Toköz ve Beşiktaş resmi transfer görüşmesine resmen başladı.