İngiltere Championship Ligi takımı Milwall'ın kadrosunda yer alan Jed Wallace'ın adu son zananda Beşiktaş ile geçiyor.

Son olarak İngiliz medyasından Sky Sports'un haberine göre sezon sonunda kontratı bitecek olan futbolcu ile Süper Lig takımı Beşiktaş ile diğer  bir Championship ekibi Nottingham Forest ilgileniyor. Hatta Beşiktaş'ın Wallace'ı sezon sonunda bedelsiz olarak transfer etmek için Bosman kuralları doğrultusubda ön protokol teklifinde bulunduğu iddiası Sky Sports'un haberi içerisindeydi.

Wallace hakkındaki iddialar takımın teknik adama da yönetildi.

Milwall'ın FA Kupası'nda cumartesi günü Crystal Palace'ı konuk edeceği müsabaka öncesindeki basın toplantısında soruları cevaplayan  teknik patron  Gary Rowett, kimin ne yaptığıyla ve hangi haberlerin doğru hangi haberlerin yanlış olduğuna dair ilgi göstermediğini dile getirdi.

Jed Wallace'ın takım için çok önemli bir oyuncu olduğuna vurgu yapan Rowett, "Onunla kontrat uzatmak isteğimizi çok erkenden belli ettik ve bir sözleşme teklifi yaptık. Fakat sözleşmesi biten her oyuncunun kendisine gelecek teklifleri görme hakkı var. Bence bizim de bulunduğumuz durum bu. Ama eğer bizim için çok değerli bir oyuncunun bizden sezon sonunda bedelsiz olarak ayrılacağını öğrenirsek, devre arasındaki teklifleri de değerlendirmeye alabiliriz. Ama bizim niyetimiz bu değil. Jed'in takımda kalmasını istiyoruz." diye konuştu.

KAYNAK: NTV SPOR