Serie A'da frikik golleriyle tanınan Ljajic topun başına geçtiği sırada Quaresma gelip frikiği kendisi kullandı. Boşnak asıllı Sırp futbolcu, yedek kulübesine doğru dönerek iki elini yana açtı ve elinden bir şey gelmediğini ifade etti.


Quaresma'nın duran topları sahiplenmesi, Beşiktaşlı bazı taraftarların ıslıklı protestosuna neden oldu. Sosyal medyada da Q7'nin bu hareketi eleştirildi. 4-1 sona eren Rizespor maçında da penaltı atışında topun başına geçen Q7'nin vuruşunda topu kaleci kurtarmıştı.

Şenol Güneş ise basın toplantısında, "Ljajic topu aldı. Sonra Quaresma geldi topu aldı. Her duran topu Quaresma mı kullanacak, özel isteğiniz mi" sorusuna "Hangi duran top? Bilmiyorum. Kornerleri Quaresma kullandı. Frikiği Caner kullandı" dedi. İŞTE BAZI YORUMLAR
"İtalya Ligi'nde geçen sezon 6 gol 13 asist yapan Adem Ljajic'i Futboldan soğuttunuz"

"Taraftar isyan ediyor, buna rağmen Quaresma'nın rahatlığına bakın. Ljajic: 'adam vermiyor napayım' diyor? Mahalle maçı falan mı bu?"

"Ljajic duran topta kenara ellerini açtı neden her duran topta Quaresma diye soruldu hemen kıvırdı benim ona sözüm geçmiyor ben vasıfsızım diyemedi"

Kaynak: Sporx