Beşiktaş Ozan Tufan'ı istiyor mu? Ozan Tufan Beşiktaş haberleri doğru mu? Ozan Tufan Beşiktaş'a gelecek mi belli oldu. Ancak Ozan Tufan'la ilgili sporundibi özel bir bilgiyi yönetimden aldı.

Şenol Güneş'in nereye giderse transferde ilk isteyeceği isim olarak Ozan Tufan ülkemizde hep yazılır. Beşiktaş Ozan Tufan'ı istiyor mu? Ozan Tufan Beşiktaş'a gelecek mi merak ediliyordu. Ancak sporundibi Ozan Tufan'la ilgili özel bir bilgiye ulaştı!

Beşiktaş Ozan Tufan istiyor haberleri!

Son dakika spor servislerinin Deneyimli oyuncu ile anlaşma sağlandığı ve Hull City ile görüşmeler sürdüğü iddia ediliyor. Ozan Tufan Beşiktaş'a Şenol Güneş isterse gelir ve imzayı atar, Hull City sahibi Acun Ilıcalı'da Ozan Tufan için bu transfere onay verir. Ancak Ozan Tufan ve Beşiktaş transferinde son dakika bir bilgi sporundibi.com'a geldi!

Ozan Tufan Beşiktaş haberleri doğru değil!

Sporundibi özel ekibi, Ozan Tufan ile Beşiktaş yönetimiyle görüştü. Ozan Tufan için Beşiktaş'ın şu an için ne ilgisi ve de bilgisi var. Sosyal medyada yer alan haberler doğruyu yansıtmıyor açıklaması yapıldı.

Hamit Altıntop yerine Mesut Özil iddiası Hamit Altıntop yerine Mesut Özil iddiası

Ozan Tufan Beşiktaş'ın gündeminde şu an yok!

Ne Şenol Güneş ne Beşiktaş yönetimi Ozan Tufan'la ilgili bir adım atılmadığı öğrenildi. Sosyal medyada ve spor haberleri kanallarında Ozan Tufan haberleri gerçeği yansıtmıyor.

Ozan Tufan şu an için Beşiktaş'ın gündeminde olmadığı sporundibi takip eden sporseverlere verelim.