Beşiktaş'ta transfer hareketi bitmiyor. En son Rashica ve Alex Oxlade Chamberlain gibi hamleleriyle taraftarın yeniden gönlünü kazanan siyah beyazlı ekip transfer hareketliliği sürüyor. Beşiktaş iki yıldız isim daha renllerine katmak istiyor.

Beşiktaş durmuyor!

Rashica transferiyle Galatasaray'a büyük bir çalım atan Beşiktaş, durmak bilmiyor. Siyah beyazlı ekipte sabah saatlerinde transfer hareketliliği sürüyor. Beşiktaş yeni bir yıldız ismi renklere katmak için çalışmalara başladı!

Beşiktaş'ta yeni hedef Musa Barrow!

Rashica transferiyle kanatları çok güçlendiren Beşiktaş yine kanat transferi yapacak. Beşiktaş, Bologno forması giyen Musa Barrow için resmen devrede. 6 milyon Euro bonservis ödemeye hazır olan siyah beyazlı ekip 24 yaşındaki Gambiya'lı yıldızla da anlaştı. 208 maçta 74 gol 38 asist yapan Musa Barrow transferi taraftarı heycanlandırdı.

Nicolas Pepe'yi de getirmek isteyen Beşiktaş, gün içerisinde Pepe'den haber gelmezse Nicolas Pepe defteri kapanacak ve Musa Barrow siyah beyazlı formayı giyecek.

Ramos içinde devrede!

Siyah beyazlı ekipte ayrıca Galatasaray'ın anlaşmak üzere olduğu Sergio Ramos için de devrede olduğu ve Ramos için görüşmelere başladığı açıklandı. Beşiktaş Ramos'u da transfer ederse Halil DErvişoğlu transferi acısı iyice çıkacak ve Şenol Güneş'in çok istediği stoper hattı güçlenecek.

Beşiktaş Talisca bitmedi!

beşiktaş için Talisca sevdası da bitmedi. Siyah beyazlı ekip tüm şartları zorlayarak Talisca'yı renklerine katmak istiyor. Beşiktaş yönetimi özel olarka oyuncuyu şartlarına ikna etmeye çalışırken kulübünü de zorlayacak.

Siyah beyazlı yönetimden gelen bilgilere göre 2 dünya yıldızı daha renklerine bağlanıp Beşiktaş'ta transfer bitecek.