Deprem felaketi nedeniyle transfer döneminin uzatıldığı Süper Lig'de birçok takım kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Gözler özellikle büyük takımların üzerindeydi. Beşiktaş ve Trabzonspor'a ise uzun zamandır peşinde olduğu yıldız isimden kötü haber geldi.

Süper Lig'de transfer hareketliliği sürüyor. Ara verilen sezonun mart ayından itibaren devam edeceğinin açıklanması üzerine takımlar takviyeleriyle daha da iddialı bir hale gelebilmek adına çaba gösteriyor. Özellikle büyük takımların transfer edeceği isimler konusunda çok sayıda haber medyada geniş yankı buluyor. Onlar araısnd daha önce Beşiktaş forması da giyen Mohamed ElNeny de vardı. Mısırlı futbolcuya hem eski kulübü hem de Trabzonspor talipti ancak kötü haber Londra'dan resmi açıklamayla geldi.

Beşiktaş'ta orta sahaya iki aday! Beşiktaş'ta orta sahaya iki aday!Sözleşmesini uzattı

Ön libero konusunda sıkıntı yaşayan Trabzonspor gibi yıldız transferi yapmak isteyen Beşiktaş'ın listesinde bulunan yıldız futbolcu, Arsenal ile olan sözleşmesini 2024'e kadar uzattı. Sosyal medya hesabından paylaşan deneyimli isim "Arsenal ile yolculuğumda yeni bir sayfa başlıyor. Yeni bir sözleşme imzaladım. Arsenal benim için sadece 7 yıl önce katıldığım bir kulüp değil. Bu da beni şu anda en uzun süre görev yapan oyuncu yapıyor. Arsenal ev, aile, mutluluk, büyüme ve hırs. Arsenal ailem sizi seviyorum" dedi.