Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş ve Trabzonspor'un peşinde olduğu bilinen Brezilyalı golcü Willian Jose ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş ve Trabzonspor'un, Real Sociedad'ın golcüsü Willian Jose ile ilgilendiği ifade edilirken, görüşmelerde sürpriz bir detayın ortaya çıktığı iddia edildi.

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Süper Lige geri dönüyor! Fenerbahçe'nin eski yıldızı Süper Lige geri dönüyor!

İspanyol basınında yer alan bilgilere göre; Beşiktaş ve Trabzonspor, 29 yaşındaki golcü futbolcu için İspanyol ekibiyle müzakerelerini sürdürüyor.

Bununla beraber Eldesmarque, konu ile ilgili okuyucularına aktardığı bilgilerde, Beşiktaş ve Trabzonsporlu yöneticilerin yıldız futbolcu için yaptığı görüşmede 'şimdilik' masadan kalktığı belirtildi.

Haberin detaylarında ise; Beşiktaş ve Trabzonsporlu yetkililer, oyuncunun transferi için Real Sociedad yönetimi ile yaptığı transfer görüşmesinde taksit talep ettiği ifade edildi.

Bu talebin üzerine İspanyol kulübünün yöneticileri, Türk devlerine verdiği cevapta, ödemelerin önemli bir kısmının imzanın ardından tahsil edilmesini, ardından taksitlerin devam etmesini istedi.

Bununla beraber Beşiktaş ve Trabzonspor kulübünün idarecileri, konuyu yeniden görüşmek için masadan kalktı ancak oyuncuya ilginin devam ettiği de çıkan haberler arasında yer aldı.

Kaynak: Fotomaç