Romain Saiss, Gedson Fernandes, Wout Weghorst, Cenk Tosun ve son olarak da Jackson Muleka'yı kadrosuna katan Beşiktaş, yeni sezonun ilk hazırlık maçında sahaya çıkıyor. Avrusturya kampında Alman temsilcisi Werder Bremen ile kozlarını paylaşacak olan siyah beyazlılarda hedef galibiyetle sahadan ayrılmak kadar eksikleri ve artıların gözlemlerini yapabilmek. Taraftarlar da özellikle hücum hattına yapılan takviyelerle bambaşka bir hale bürünen takımlarını izlemek adına ekran başına geçmek istiyor. Bunun için de araştırmalarda bulunarak yayın bilgilerini öğrenmek istiyor. Peki, Beşiktaş Werder Bremen maçı saat kaçta ve hangi kanalda? Detaylar haberimizde.

beşiktaş avusturya kampıHazırlıklar sürüyor

Beşiktaş, Avusturya kampında yeni sezon hazırlıklarına bu sabah Bad Haring bölgesinde yaptığı salon çalışmasıyla devam etti. Basına açık idman, yaklaşık 1.5 saat sürdü. Valérien Ismaël’in yönetiminde yapılan antrenman denge ve kuvvet çalışmasıydı. Siyah beyazlılar, istasyonlardan oluşan parkurda değişmeli olarak denge ve kuvvet çalışması yaptı. İdman, pas çalışması sonrası oynanan çift kale maçla tamamlandı. İkinci antrenman ise 17.30'da başladı.


 

BEŞİKTAŞ-WERDER BREMEN HAZIRLIK MAÇI NE ZAMAN SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Beşiktaş-Werder Bremen hazırlık maçı 9 Temmuz Cumartesi günü oynanacak. Mücadele 16:00'da (TSİ ile saat 17:00) başlayacak. Beşiktaş-Werder Bremen maçı Smart Spor HD, Spor Smart kanalları üzerinden yayımlanacak.