banner197

Abdullah Avcı'dan açıklamalar

Abdullah Avcı'nın basın toplantısı...

Abdullah Avcı'dan açıklamalar

Abdullah Avcı, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde siyah-beyazlı oyuncu Atiba Hutchinson ile düzenlenen basın toplantısında, UEFA Avrupa Ligi'ndeki ilk mücadelede iyi sonuç alamadıklarını belirterek, "Hayat her gün sana yeni bir fırsat sunuyor. Yarın da bu fırsatlardan biri. Önümüze daha sağlıklı bakma adına fırsat var. Beşiktaşlı taraftarların desteğiyle iyi bir başlangıç olacağına inanıyoruz." dedi. 

Takımın durumuyla ilgili bilgi veren deneyimli teknik adam, "Hazırlık maçında oynamadan lig maçına çıkmış oyuncularımız var, Burak Yılmaz gibi. Burak sabah da çalıştı. Ölçümlerine göre hareket edeceğiz. Victor Ruiz dünden itibaren çalışıyor. Bugünkü idmanda karar vereceğiz. Büyük ihtimalle hafta sonunda bizimle olacak." değerlenmesinde bulundu.

Süper Lig'de ve Avrupa'da ortaya çıkan kötü performans ile ilgili gelen soru üzerine Abdullah Avcı, şöyle konuştu;

"Performansı kendimiz de sorguluyoruz. Takım oyunu üzerinden de sorguluyoruz. Hiç memnun olmadığımız durumlar var. 7 maçlık süreçteki son karşılaşmayı eski sistemde oynadık. Avrupa'da ve Sivasspor maçının ikinci yarısında eski sistemde oynadık. Toplam yediğimiz gol 11. Sancılı bir süreç ama oyuncu grubuna inanıyorum. Buna cevap vereceklerini düşünüyorum. Esneklik gösterdiğim anlar da vardır. Oyunun her türlü boyutunu, avantaj ve dezavantajını tartışırım. Önemli olan sonuca yansıtmak. Şu ana kadar yansıtamadık.

KAYNAK: TRT SPOR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER