Ahmet Nur Çebi'den Mustafa Cengiz yanıtı!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in Siyah Beyazlı takımın yeni transferi Bernard Mensah ve transfer limiti konusu ile ilgili yaptığı açıklamaya yanıt verdi.

Ahmet Nur Çebi'den Mustafa Cengiz yanıtı!

Vodafone Park'ta düzenlenen yeni sezon formalarının tanıtımında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın başkanı Ahmet Nur Çebi şu ifadeleri kullandı;

"Bugün konu Leyla konusu değil Adidas. Sayın Cengiz'i anlayabiliyorum. İnsanlar bazen canları sıkıldığında sertleşebilirler. Söylemleri doğru. Galatasaray da dahil olmak üzere geldiysek Sayın Cengiz'in söylediği sebeplerle geldik. Bir hafta evvel başkanların olduğu bir Whatsapp grubuna 'Transferde menajer ve oyuncuların oyunlarına gelmeyelim. Saygılı ve hoşgörülü olup fiyatları arttırmak isteyenlere katkı vermeyelim' demiştim."

Siyah Beyazlı takımın yeni transferi Mensah konusuna değinen Çebi, "Bizden kendisinin Mensah'ın arkasından koştuğuna dair resmi bir söylem çıkmadı. Koskoca Galatasaray başkanı öyle diyorsa öyledir. Ben Mensah'ı gördüm, yalan konuşacak bir çocuk değil." şeklinde konuştu.

Forvet transferi ile ilgili soruya ise başkan Çebi şu yanıtı verdi;

"Umarım gelir. Bir ihtiyacımız var. Forvet için formayı kimin giyeceğini ben de merak ediyorum. Araştırmalar, çalışmalar devam ediyor. Transferler imza atıldıktan sonra gerçekleşmiş sayılır. İmza atıldığı gün haberiniz olacak." 

Kaynak: TRT Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER