Ahmet Nur Çebi görüşmeleri yoğunlaştırdı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, karantina sonrası Nevzat Demir Tesisleri’ndeki mesaisine kaldığı yerden devam ediyor. Çebi'nin, oyuncularla yaptığı görüşmelerin mevcut borçlar ve maaş indirimiyle ilgili olduğu öğrenildi.

Ahmet Nur Çebi görüşmeleri yoğunlaştırdı

Beşiktaş’ta Başkan Ahmet Nur Çebi, 14 günlük karantina süresinin sona ermesinin ardından Nevzat Demir Tesisleri’nde oyuncularla yaptığı görüşmelere hız verdi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, futbol takımıyla buluştu

Çebi’nin bugüne kadar futbolcuların büyük bir bölümü ile toplantı yaptığı ifade edilirken, yapılan görüşmelerin kulübün içinde bulunduğu durumla ilgili olduğu öğrenildi.

Ahmet Nur Çebi’nin, koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik olarak yaşanılan tüm zorlukları ve mali yapıyı yöneticilerle birlikte oyunculara aktardığı belirtildi.

Beşiktaş yönetimi, futbolculardan, geçmiş döneme ait alacaklarının yapılandırılmayı ve maaşlarında yüzde 15'lik indirim yapmalarını talep ediyor.

Görüşmelerin olumlu devam ettiği gelen haberler arasında.

Siyah beyazlılarda merak edilen konu ise sözleşmeleri sezon sonu sona erecek Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Atiba'nın durumları.

Bu oyuncularla yapılan görüşmelerin sadece mevcut borçlar ve maaş indirimiyle ilgili olduğu, önümüzdeki günlerde 3 futbolcuyla yeni sözleşme için yeniden görüşüleceği ifade edildi.  

Kaynak: TRT SPOR 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER