Aras Özbiliz'den ayrılık açıklaması!

Bonservisi Beşiktaş'ta bulunan ve kiralık olarak Hollanda Ligi ekibi Willem II'de oynayan Aras Özbiliz, Hollanda'da kadro dışı kalmasının ardından Beşiktaş'a dönmeye hazırlanıyor.

Aras Özbiliz'den ayrılık açıklaması!

Willem'in Fortuna Sittard ile oynadığı son maçta oyuna girmeyi reddeden Aras, kulüp tarafından kadro dışı bırakılırken Aras Özbiliz, Instagram hesabından takımdan ayrılacağını açıklarken şu sözleri kullandı;


''BU BİR AYIP''
Çalışmama izin verilmemesi büyük bir ayıp. Öncelikle mutfak ekibinden sağlık ekibine kadar kulüpteki herkese ve taraftara teşekkür ederim.

''YANLIŞTI, ÖZÜR DİLERİM AMA...''


Fortuna Sittard maçında ısınmayı reddettiğim doğru. Bu yanlış bir hareketti ve bunun için özür dilerim. Ancak iki haftadır sakat olan ve maçtan yalnızca 1 gün önce çalışmaya başlayan bir oyuncu nasıl oyuna girer? Eğer aynı oyuncu 2 gün sonra kadro dışı bırakılıyorsa bu da benim hayal kırıklığımı sadece arttırır.

''BÖYLE BİTTİĞİ İÇİN ÜZGÜNÜM''

Bu durumun oyuncuyla bir alakası yok. Bu maceranın böyle bitmesinden dolayı çok üzgünüm. Beni tanıyan herkes ne kadar profesyonel olduğumu bilir. Ben de tabii ki bazen hata yapabilirim ama disiplinli ve dürüst bir insanımdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER