Atiba'dan Sergen Yalçın için dikkat çeken sözler

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ın 37 yaşındaki Kanadalı oyuncusu Atiba Hutchinson, “Sergen Yalçın’la çok güzel bir başlangıç yaptık ve 2 maçı kazandık. Bir sonraki maç için çok heyecanlıyız ve çok da yoğun bir fikstürümüz var. Elimizden geleni yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Atiba'dan Sergen Yalçın için dikkat çeken sözler

Nişantaşı Üniversitesi tarafından düzenlenen ve spor camiasının farklı alanlarından birçok ismi bir araya getiren ‘International Sport Summit’e katılan Süper Lig ekibi Beşiktaş'ın 37 yaşındaki orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson, organizasyon öncesinde muhabirlere açıklamalarda bulundu.

Ödül alacağı için çok heyecanlı olduğunu dile getiren Siyah Beyazlı ekibin tecrübeli orta sahası, “Gerçekten çok heyecanlıyım burada olduğum için. Bu ödülü ilk kez alacağım için heyecanlıyım ve bu ödülün devam edeceğini duyduğuma da sevindim. Burada başlayacağız ve bundan sonra nasıl olacağını da göreceğiz” şeklinde konuştu.

Beşiktaş'ta yaşanan teknik direktör değişikliğinin ardından iyi bir başlangıç yaptıklarını ifade eden Atiba, “Sergen Yalçın’la çok güzel bir başlangıç yaptık ve 2 maçı kazandık. Bir sonraki maç için çok heyecanlıyız ve çok da yoğun bir fikstürümüz var. Elimizden geleni yapıyoruz, bir sonraki maç da elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Futbola 1 yıl daha devam etmek istediğinin altını çizen Kartal'ın Kanadalı oyuncusu, “Sezonun bitmesine çok var. Ama tabii ki kendimizi buna alıştırıyoruz. 1 yılım daha olduğunu düşünüyorum, burada çok güzel ve iyi hissediyorum” dedi.

Kaynak: İnternet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER