"Ben Beklemeyi Sevmem.."

Beşiktaş için yılan hikayesine dönen Domagaj Vida transferi, Şampiyonlar Ligi için kadro listelerinin dün UEFA'ya gönderilmesinin ardından ocak ayına kaldı..

"Ben Beklemeyi Sevmem.."

Uzun süredir Hırvat futbolcuyu almak için uğraşan ancak Dinamo Kiev'in başkanı Igor Surkis'in katı tutumu yüzünden sonuç alamayan Siyah-Beyazlılar'da başkan Fikret Orman ile Beşiktaş forması giymek için can atan Vida arasındaki son görüşmede oldukça ilginç bir konuşma yaşandığı ortaya çıktı....

Ocak ayında bedelsiz olarak Kartal'a gelecek olan ancak şimdiden İstanbul'a gelmek isteyen deneyimli stoperin daha fazla Dinamo Kiev'de kalmak istemediği için Fikret Orman'dan yardım istediği kaydedildi..

Vida'nın görüşmede Orman'a şunları söylediği öğrenildi: "Burada kalmak istemiyorum. Ayrılmak için her yolu denedim ama beni bırakmıyorlar. Üstelik sözleşme uzatmak için kıskaca aldılar. Ne yapacağımı bilemiyorum? Beni bir an önce buradan kurtarın".

Fikret Orman'ın da şu anda yapılacak bir durumun olmadığını ve sabretmesi gerektiğini belirterek şu ifadeleri kullandı: "Biz seni almak için her yolu denedik ancak kulübün vermek istemedi. Sonuç olarak ocak ayında serbest kalacaksın ve bize geleceksin. Bu nedenle beklememiz gerekiyor. Buraya geldiğinde eski günleri unutup, hep birlikte çok mutlu günler yaşayacağız

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER