Beşiktaş'a reddedilemeyecek teklif

A Milli Takım'ın süper yeteneği Emre Mor ile ilgili, takımı Borussia Dortmund'dan Beşiktaş'a şaşırtıcı bir teklif geldi.

Beşiktaş'a reddedilemeyecek teklif

Bir yandan lig ve Avrupa’da yoluna devam ederken, diğer yandan gelecek sezonun planlamasını yapan Beşiktaş yönetimi, Borussia Dortmund’dan Emre Mor için teklif aldı.

Transfer döneminde bu oyuncuyu transfer etmek isteyen ancak Alman kulübüne kaptıran siyah-beyazlılara, Borussia Dortmund’dan geri çevrilemeyecek bir teklif geldi. Almanların, siyah-beyazlılara, Emre Mor’u bir yıl bedelsiz kiralayabileceklerini söylediği ortaya çıktı.

Yeni sezon için bonservisi Sunderland’te olan Lens’i transfer etmeyi planlayan Beşiktaş Yönetimi, böylesine bir cazip teklif karşısında Lens ve Emre Mor arasında kaldı. Gelecek sezonda da Şampiyonlar Ligi’nde olacağı düşünülen Beşiktaş’ta, Emre’nin tecrübe kazanmasını isteyen Alman kulübüne, tıpkı Talisca’da olduğu gibi iki sene kiralanması teklifini sunacakları ifade edildi.

Yeni sezonda Quaresma, Babel ve Gökhan Töre’nin yanına bir tane daha kanat oyuncusu alacak olan siyah-beyazlı yönetimin büyük çoğunluğu, “Lens bize çok maliyetli olur. Emre Mor gibi bir seçeneğimiz varsa, transfer bütçemizin önemli bir kısmını santrforda kullanabiliriz” dediği bildirildi.

Tolgay Arslan’ı, Lens transferinde takas olarak kullanmak isteyen fakat Sunderland’ten olumsuz yanıt alan siyah-beyazlı yönetimin bu nedenden dolayı da Emre Mor’a sıcak baktığı dile getirildi.

Skorer
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER