banner197

Beşiktaş'ın yeni hocası belli oldu! 2 Flaş aday

Sezon sonunda Milli Takım'a gitmesi beklenen Şenol Güneş'in yerine kimin geleceği konusunda yurt dışından flaş iddialar geldi. İtalyan ve İspanyol basını Guti'nin en büyük aday olduğunu belirtirken Arap basını ise Slaven Biliç ismini ortaya attı.

Beşiktaş'ın yeni hocası belli oldu! 2 Flaş aday

Beşiktaş'tan sezon sonunda ayrılıp Milli Takım'ın başına geçmesi beklenen Şenol Güneş'in yerine kimin geçeceği belirsizliğini koruyor.

Bu konuda yurt dışından da önemli iddialar gelirken İtalyan ve İspanyol basını, Güneş’ten sonra takımın başına Guti’nin geçeğini öne sürdü. İspanyol basınında çıkan haberlerde, “Lopetegui’nin ayrılmasının ardından Real Madrid’de teknik direktör olarak ismi anılan Guti için bu kez de Beşiktaş şansı doğdu. Şenol Güneş’le birlikte stajını da yaptı” ifadeleri kullanıldı.

"BİLİC'LE GÖRÜŞÜLDÜ AMA AL İTTİHAD BIRAKMAZ"

Siyah-Beyazlı takımın teknik direktör görüşmeleri hakkında bir başka iddia ise Arap basınından geldi. Arabia.eurosport.com'da yer alan habere göre Beşiktaş, Suudi Arabistan ekiplerinden Al İttihad’ı çalıştıran eski teknik direktörü Slaven Biliç ile görüşme yaptı. Biliç'in teklife olumlu yaklaştığı ifade edilse de Al İttihad yönetiminin Hırvat teknik adamı bırakmayacağının da altı çizildi.

(Habertürk)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER