Beşiktaş Lens'i istiyor

Beşiktaş transfer komitesi başkanı Umut Güner ve Ali Naibi, Avrupa Ligi çeyrek final kura çekimi sonrası İngiltere'de Sunderland'lı yetkililerle bir araya geldi.

Beşiktaş Lens'i istiyor
Beşiktaş'ta yeni sezonun yaz transfer harekatı şimdiden başladı. Bu sezon Avrupa'daki tüm kura çekimlerinde Beşiktaş'ı yönetici Umut Güner temsil ediyordu ancak 2 gün önce yapılan kura çekiminde ise Nyon'a Erdal Torunoğulları ve Ali Naibi beraber gittiler. Torunoğulları, kura çekimi sonrası İstanbul'a dönerken, Ali Naibi ise Londra üzerinden Sunderland'e uçtu.

Naibi'yi Sunderland'da bekleyen isimse transferden sorumlu yönetici Umut Güner'di... 

ÖĞLEN-AKŞAM YEMEK
Beşiktaş transfer komitesi başkanı Umut Güner ilk olarak Sunderland kulübünün bir yöneticisi ve finansal direktörü ile öğle yemeğinde buluştu. Akşam yemeği ise Sunderland CEO'su ve Ali Naibi'nin de katılımıyla Türk restorantında yendi.

Erdal Torunoğulları'nın yer almadığı yemekte Güner ve Naibi'nin Sunderland CEO'su ile Tolgay Arslan-Jeremain Lens takası üzerinde fikir alışverişi yaptıkları ifade edilirken, iki takım arasında ilk kez bu seviyede bir görüşmenin yapıldığı öğrenildi.

Kaynak: Fotomaç
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER