Beşiktaş Maçı Ne Zaman Oynanacak?

Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu maçının olumsuz hava şartları nedeniyle ertelenmesinin ardından maçın ne zaman oynanacağı merak konusu.

Beşiktaş Maçı Ne Zaman Oynanacak?

 Türkiye Futbol Federasyonu'nun yayıncı kuruluş Lig TV'de yaptığı, "Yarın hava şartlarının daha kötü olması bekleniyor. Bu nedenle karşılaşma daha ileri bir tarihe ertelendi" açıklaması sonrası maçın çok daha ileri bir tarihte oynaması bekleniyor.

Zira, bu hafta içinden başlayarak, şubat başına kadar tüm hafta içi ve hafta sonu maç günleri dolu. Hafta içerisinde (19-20-21 Ocak) oynanacak Türkiye Kupası grup maçları sonrası; hafta sonunda (23-24-25 Ocak) Süper Lig'in 19. haftası oynanacak.

OCAK ÇOK ZOR

Fanatik'in haberine göre; Takip eden hafta içinde (26-27 Ocak) Türkiye Kupası gruplarında son maçlar oynanacak. Fikstür kupayla devam edecek. 30 Ocak Cumartesi-31 Ocak Pazar günleri Türkiye Kupası son 16 maçları oynanacak. Bu nedenle Beşiktaş-Mersin İdmanyurdu'nun ocak ayı içerisinde oynanması mümkün görünmüyor.

21. haftada oynanacak Süper Lig maçları öncesindeki hafta içinde (2-3-4 Şubat) Beşiktaş - Mersin maçının oynanması bekleniyor.

Goal

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2016, 22:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER