Beşiktaş'ta ayrılık kapıda

Beşiktaş'ta basketbolun başına sezon başında geçen Ufuk Sarıca'nın milli takım nedeniyle Beşiktaş'tan ayrılacağı iddia ediliyor.

Beşiktaş'ta ayrılık kapıda
Milli Takım coach'unun aynı zamanda kulüp takımı çalıştırması konusuna sıcak bakmayan Basketbol Federasyonu yetkililerinin coach Ufuk Sarıca ile görüştüğü öğrenildi!

Edinilen bilgilere göre; 19 Ocak'ta A Milli Erkek Basketbol Milli Takımcoach'luğuna getirilen Ufuk Sarıca'nın, 2016-2017 sezonunu Beşiktaş Sompo Japan'da tamamlayacak. 2017-2018 sezonunda ise coach Sarıca'nın Siyah-Beyazlıların başında olmayacak. 2020 Olimpiyatları'nda A Milli Erkek Takımı'nın mutlaka yer almasını isteyen Basketbol Federasyonu, coach Ufuk Sarıca'nın sadece Ay-Yıldızlı ekibe konsantre olmasını istedi.

Basketbolda da iddialı bir konuma gelmek isteyen Beşiktaş Jimnastik Kulübü, yeni sezon için çalışmalara başladı. Siyah-Beyazlıların kariyerli bir yabancı antrenörü takımın başına getirmek için şimdiden ikna turlarında... Yardımcısı ise daha önce Beşiktaş'ta forma giymiş bir ismin olacağı ileri sürüldü.

Fanatik

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER