Beşiktaş'ta bugün tüzük yarın seçim !

Beşiktaş kulübünde bugün saat 10.30’da olağanüstü tüzük değişikliği yarın aynı saatte Olağanüstü Seçimli Genel Kurul toplantısı yapılacak.

Beşiktaş'ta bugün tüzük yarın seçim !

Beşiktaş'ta bugün ve yarın hareketli günler yaşanacak. Siyah-beyazlılarda bu sabah olağanüstü tüzük değişikliği genel kurulu yapılacak. BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde gerçekleştirilecek kongre saat 10.30'da başlayacak. 

Beşiktaş'ta yarın da aynı saatte bu kez, Başkan Fikret Orman'ın tek aday olarak gireceği Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı gerçekleşecek. Bugün yapılacak olan tüzük toplantısında kulüp yönetim kurulu üye sayısının yanı sıra divan kurulunun çalışma şekliyle ilgili değişiklikler genel kurul üyelerinin onayına sunulacak.

Toplantıda ayrıca üyelikleri iptal edilen üyelerin affı konusu da oylamaya sunulacak. Yarın yapılacak olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda ise Beşiktaş'ın yeni başkanı ve yönetimi seçilecek. Mevcut Başkan Fikret Orman dışında başka aday olmadığı için, Orman ve yeni yönetimi resmiyet kazanacak..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER