Beşiktaş'ta Karius tedirginliği!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın teknik direktör Fatih Terim'in koronavirüsü testinin pozitif çıkmasının ardından tüm takıma test yaptıran Beşiktaş, en çok derbiden sonra Almanya'ya giden kaleci Loris Karius'un sonucundan endişe duyduğu ifade edilmişti. Ancak siyah Beyazlı takımda korkulan olmadı.

Beşiktaş'ta Karius tedirginliği!

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın 26 yaşındaki Alman kalecisi Loris Karius'la ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

 Milliyet'in haberine göre; Galatasaray'ın deneyimli teknik direktörü Fatih Terim'de koronavirüsü semptomlarına rastlanması üzerine ve idarecilere ve oyunculara acil test yaptıran Beşiktaş Yönetimi, en çok tecrübeli file bekçisi Loris Karius'un test sonuçlarında tedirginlik yaşadığı iddia edildi.

Performansı nedeniyle geldiği günden bu yana eleştiri oklarının hedefinde yer alan Siyah Beyazlı takımın Alman kalecisinde korkulan olmadı. Derbiden sonra Almanya'ya giden ve bir kaç gün kalan Karius'un test sonuçlarının da negatif çıkmasına rağmen, bu oyuncunun durumu yakından takip edildiği ifade edildi.

Öte yandan 26 yaşındaki kaleci Karius'un hijyene dikkat ettiği ve insanlarla temastan kaçındığı belirtildi. Kovid-19 virüsü kapmadan dönmüş olması Beşiktaş yönetimini ve teknik heyeti bir hayli rahatlattığı ifade edildi.

Kaynak: Super Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER