BEŞİKTAŞ'TA SON HEDEF !

Bir stoper bir de 3. forvet almayı planlayan Beşiktaş'ta sürpriz bir isim gündeme geldi. Beşiktaş'ın, Hannover forması giyen Kenan Karaman'la ilgilendiği ve transferi bitirebilmek için resmi çalışmalara başladığı öğrenildi.

BEŞİKTAŞ'TA SON HEDEF !


Bir stoper ve 3. forvet olabilecek genç bir golcüyü transfer etmek isteyen siyah-beyazlılar, daha önce ilgilendiği Kenan Karaman'ı transfer edebilmek için çalışmalarını hız verdi.

Demba Ba'nın 1.5 ay sonra sahalara dönecek olması nedeniyle Kenan'ı gündemine alan siyah-beyazlı kulüp, Mustafa Pektemek'i ya kiralık ya da bonservisiyle birlikte vermeye çalışacak.

Hayali A Milli Takım

Kenan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Tolunay Kafkas döneminde Ümit Milli Takımı'na çağrıldığını, devamında farklı yaş gruplarında da ay-yıldızlı formayı giydiğini hatırlattı.

23 yaşındaki kanat oyuncusu, "En büyük hayalim bir gün A Milli Takım'da forma giymek. İnsan elbette A Milli Takım'a çağrılmayı bekler. Ben sadece performansımı gösterebilirim. En sonunda buna teknik heyet ve yetkililer karar verecek. Tabii milli takımda büyük rekabet olduğunu, basit olmadığını da biliyorum ancak ben elimden geleni Avrupa'da göstermeye çalışacağım." dedi."Türkiye'yi hiç bir zaman unutmam"

Almanya'da doğduğunu ancak Türk kültürünü, örf ve adetleri yaşamaya özen gösterdiğine işaret eden genç oyuncu, "Bu benim için çok önemli. Örf, adet, kültür olsun küçük yaştan beri böyle yetiştim. Almanya'da yaşıyoruz ama ben Türküm, öyle hissediyorum." diye konuştu.

Kenan, "Alman Milli Takımı'ndan davet gelse kabul eder misin?" sorusuna, "Etmem herhalde. Milli takım benim için kalp meselesi, duygu meselesi. Herkesin farklı bakış açısı var, değişik düşünebilir. Ben her zaman kendi ülkem için oynamak istemişimdir. Almanya'da büyüdüğüm halde Türkiye'yi hiç bir zaman unutmam." yanıtını verdi.

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER