Beşiktaş'ta sürpriz ayrılık planı

Alman futbolcunun performansı, özellikle Gökhan Gönül'ün transferinden sonra taraftarın tepkisini çekmişti

Beşiktaş'ta sürpriz ayrılık planı

Transfer döneminde PepeAlvaro NegredoJeremain Lens ve Gary Medel olmak üzere 4 yabancıyı kadrosuna katan Beşiktaş, yabancı sayısının 17'ye ulaşması nedeniyle Andreas Beck ile yolları ayırma planı yapıyor.

Yabancı sınırının 14 olduğu Süper Lig'de şu an kadrosunda 17 yabancı bulunan ve stoper transferi için de yabancı isimlerin dillendirildiği Beşiktaş'ta talip çıkması halinde ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Boyko, Aras, Pedro, Milosevic'in yanına bir de 32 yaşındaki Andreas Beck eklendi. Alman futbolcunun performansı özellikle Gökhan Gönül'ün transferinden sonra siyah-beyazlıların tepkisini çekmişti.

NTV Spor'un haberine göre; takımdan ayrılan AboubakarRhodolfoMarcelo ve Demba Ba’ya rağmen, kiralık olarak farklı takımlarda oynayan 3 oyuncu kadroya katıldı.

 
Yapılan 4 yabancı oyuncu transferi ile kadrosunda 17 yabancı futbolcu bulunduran Beşiktaş, bu sayıyı öncelikle 14’e düşürecek. 
 
Takımdan ayrılmasına kesin gözü ile bakılan Boyko, Milosevic ve Franco’nun yanı sıra Aras Özbiliz için henüz kulübe ulaşan ciddi bir teklif yok. Yönetim bu isimlerin yanı sıra Andreas Beck ve Mitrovic ile de yollarını ayırabilir. 
Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2017, 10:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şöyle olur
Şöyle olur - 3 yıl Önce

boyko, milo, franco, mitro, aras gidince vida-sosa-ba alınabilir, beck'in yerine ise japonlar'ın ilgisini çekmek için hamburg'taki gotoku sakai alınabilir ki çok iyi oyuncu, hamburg'un kaptanı, bu şekilde 14 yabancı tamamlanmış olur ancak gönül ister ki aboubakar alınsın, o çok başka oyuncu, aboubakar alınırsa, beck'in yerine yerli sağ bek alınsın.

SIRADAKİ HABER