Beşiktaş'ta teknik direktör arayışları

Beşiktaş'ta merakla beklenen teknik direktör transferinde hareketli günler yaşanıyor. Bugün olacak yönetim kurulu toplantısı sonrasında alınacak karar doğrultusunda resmi girişimler başlayacak.

Beşiktaş'ta teknik direktör arayışları

Beşiktaş'ta teknik direktör belirsizliği devam ediyor. Yapılacak yönetim kurulu toplantısından çıkacak karara göre resmi girişimler başlayacak.

Listenin ilk sırasında yer alan Abdullah Avcı'nın takımın başına geçmesi ile ilgili Başkan Fikret Orman ve yöneticiler fikir birliğine varmış durumda.

Toplantıda alınacak karar sonrasında Medipol Başakşehir cephesiyle görüşmeler yapılıp, bayram tatilinden önce durum resmiyete dökülmek isteniyor.

Başkan Fikret Orman'ın, Abdullah Avcı dışında diğer isimleri de gündeme getireceği; alternatif isimler üzerine de çalışmalar yapılacağı gelen haberler arasında. 

Fikret Orman'ın, Mircea Lucescu ismini alternatifler arasına ekleyeceği öğrenilirken, Okan Buruk ve Tayfun Korkut da toplantıda görüşülecek.

Ayrıca siyah beyazlılarda iç ve dış transfer çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Yönetimin elinde hemen her mevki için geniş bir liste bulunurken, teknik adamın belli olmasının ardından girişimler başlayacak. 

Kaynak: TRT SPOR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER