Beşiktaş'ta UEFA krizi

Beşiktaş, futboculara yaşanan ödeme sıkıntısı nedeniyle UEFA'ya eksik belge gönderdi. Bazı futbolcular, ''alacağım yoktur'' belgesini imzalamadı.

Beşiktaş'ta UEFA krizi

Beşiktaş’ın UEFA’ya gönderdiği ''alacağım yoktur'' belgeleriyle ilgili sorun yaşadığı iddiası gündeme geldi. Yerli oyuncuların tamamının aldıkları senetlere karşılık olarak belgelere imza attığı, bazı iddialara göre en az 1, bazı iddialara göreyse 3 yabancı oyuncunun belgeleri imzalamadıkları iddia edildi. Bu yüzden siyah-beyazlıların UEFA’ya ''alacağım yoktur'' belgelerini eksik gönderdiği iddia edildi.

“Alacağım yoktur” belgesini imzalamayanlar arasında Karius’un adının olduğu da konuşulurken, Alman kalecinin yanı sıra 2 yabancı futbolcunun daha gerekli imzayı vermediği iddia edildi.

Beşiktaş’ın UEFA’ya belgeleri eksik gönderdiği ama ekstra süre talep ettiği, henüz cevap alamadığı bildirildi. Siyah-beyazlılara UEFA’dan istediği cevabın gelmemesi durumunda “transfer yasağına kadar gidecek” bir sürecin başlayabileceği iddiası ortaya atıldı.Kaynak:Fotospor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER