Beşiktaş'tan 9 Milyon Euro İstiyor!

İsmail Köybaşı ile nikah tazelemesine rağmen zorlu Şampiyonlar Ligi'ni düşünerek sol bek transferi yapmak isteyen Beşiktaş gözünü İngiltere'ye dikti.

Beşiktaş'tan 9 Milyon Euro İstiyor!

Siyah-Beyazlılar, Manchester City'nin yıldızı Alexandar Kolorav'u alabilmek için çok büyük bir uğraş veriyor. Fakat işin ekonomik boyutuna bakıldığında Sırp sol bekin transferi oldukça zor gözüküyor. Buna rağmen Beşiktaş yönetimi, teknik direktör Şenol Güneş'in çok istediği Kolarov için tüm şartları zorluyor. Alınan bilgilere göre Siyah-Beyazlılar, 30 yaşındaki futbolcunun bonservisi için Manchester City'ye 3 milyon Euro'luk teklif sundu. Fakat İngiliz kulübü 2 yıl daha sözleşmesi olan Kolarov için 6 milyon Euro istiyor. Beşiktaş cephesi tam bir taktik savaşı vererek fiyatı düşürme çabasında. Transferde çok ısrarcı gözükmeyen yönetim, Manchester City'nin zamanla indirim yapacağını düşünüyor.

KOLAROV KARTAL'DAN YILLIK 3 MİLYON EURO İSTİYOR


Beşiktaş, Kolarov'un menajeriyle de temasa geçerek teklifini yapmış durumda... Takım içi dengeleri de gözeten Siyah- Beyazlı yönetimin 2.2 milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme önerdiği belirtiliyor. Sırp sol bekin ise 3 milyon Euro istediği öğrenildi. Hem Manchester City hem de Kolarov'la arada önemli farklar bulunmasına rağmen Başkan Fikret Orman'ın transfer için çok umutlu olduğu belirtiliyor. Önümüzdeki günlerde ne tür gelişmeler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Kaynak : TakvimGüncelleme Tarihi: 30 Haziran 2016, 04:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER