banner197

Beşiktaş'tan Gökhan Töre Haberlerine Sert Tepki!

Gökhan Töre'yle ilgili transfer haberleri Beşiktaş yönetiminin sabrını taşırmışa benziyor.

Beşiktaş'tan Gökhan Töre Haberlerine Sert Tepki!

Beşiktaş, yıldız oyuncusu Gökhan Töre'yle ilgili çıkan transfer söylentilerine tepki gösterdi.

La Liga ekiplerinden Atletico Madrid'in Gökhan'ın transferi için Beşiktaş'ın kapısını çaldığı ve siyah beyazlıların da yüksek bir ücret karşılığında bu transfere sıcak baktığı yönündeki haberler yönetimin sabrını taşırdı.

Gökhan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla bu haberleri yalanlarken, kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili sert bir bildiri yayımlandı. Açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

"İSTİKRARSIZLAŞTIRMA ÇABALARI"

"Gökhan Töre ile ilgili basın-yayın organlarında son dönemde adeta koro halinde, birbirine benzer içeriklerle sunulan, futbolcumuzun transfer olacağı iddiaları bütünüyle gerçeklerden uzak değerlendirmelerdir.


Sezonun ikinci devresinin devam ettiği şu anda tek hedefi sezon sonunda şampiyonluğa ulaşmak olan kulübümüz, ne Gökhan Töre'yi ne de başka bir oyuncumuzu satmayı düşünmemektedir. Futbolcumuz Gökhan Töre'nin de vurguladığı gibi yönetimi, teknik idaresi ve futbolcularıyla Beşiktaş sadece şampiyonluğa odaklanmıştır.

Yurt dışı kaynaklı çeşitli iddialara abartı ve strateji unsurları da ekleyen basın-yayın organlarının bu tür yalan haberlerde ısrar etmesini, futbolcularımızın konsantrasyonunu olumsuz yönde etkileme ve Beşiktaş'ı istikrarsızlaştırma çabaları olarak görüyoruz. Zira Kulübümüzün Başkan seviyesinde dahi yaptığı açıklamaların dikkate alınmamasının başka bir izahı olamaz.

Beşiktaş JK, sezon sonunda şampiyonluğa ulaşmak hedefiyle yoluna kararlı ve emin adımlarla devam etmektedir. Taraftarlarımızın bu tür yalan haberlere itibar etmemesini diliyoruz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız" 
Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2016, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER