Beşiktaş'tan Ljajic transferine 30 taksit formülü!

Beşiktaş, Adem Ljajic'i takımda tutmak için girişimlerini sürdürürken yeni bir formül gündeme geldi. Siyah-Beyazlı yönetimin Quaresma, Lens ve Medel'i satarak bu oyunculardan gelecek olan parayla Sırp futbolcunun 6.5 milyon Euro'luk bonservis bedelini karşılamayı planlıyor. Beşiktaş Yönetimi'nin sezon sonunda 3 futbolcuyu isteyen kulüplerle masaya oturacağı ve bu futbolcuları almak isteyen kulüplere gereken kolaylığın sağlanacağı öğrenildi.

Beşiktaş'tan Ljajic transferine 30 taksit formülü!

BONSERVİSİ 30 TAKSİDE BÖLÜNECEK


Beşiktaş Yönetimi'nin Torino ile yaptığı anlaşmaya göre Adem Ljajic'in bonservis bedeli 30 taksite bölünecek. Bu da Siyah-Beyazlı yönetim için büyük bir kolaylık olarak gösteriliyor. Adem'in de Beşiktaş'ta kalmayı çok istediği ortaya çıktı. Yönetim Sırp futbolcuyu gösterdiği başarılı performans nedeniyle kesin olarak takımda tutacak.

LJAJİC TALİSCA'YI ARATMIYOR


Ligin 2. yarısında müthiş bir performans gösteren Adem Ljajic 2 sezon kiralık olarak oynadıktan sonra takımdan ayrılan Talisca'yı aratmıyor. Yönetim Adem'i takımda tutmak için her türlü kozu oynamaya hazırlanıyor.Kaynak:Takvim 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER