Beşiktaşlı Domagoj Vida'dan flaş Slaven Bilic açıklaması!

Şenol Güneş'in A Milli Takım'ın başına geçmesinin ardından Beşiktaş'ın önümüzdeki sezonki hocasının kim olacağı büyük merak konusuydu. Siyah Beyazlılar'ın başına geçebilecek isimler arasında gösterilen Slaven Bilic ile ilgili Domagoj Vida'dan flaş bir açıklama geldi.

Beşiktaşlı Domagoj Vida'dan flaş Slaven Bilic açıklaması!

Şenol Güneş'in A Milli Takım'ın başına geçmesi sonrası Beşiktaş'ı önümüzdeki sezon kimin çalıştıracağı büyük merak konusu olmuştu. Adaylar arasında öne çıkan isimlerden biri de Siyah Beyazlılar'ı 2 sezon çalıştıran Slaven Bilic olmuştu.

Al Ittihad kulübüyle yollarını ayıran ve boşta olan Hırvat teknik adamla ilgili olarak vatandaşı ve Siyah Beyazlılar'ın başarılı savunmacısı Domagoj Vida'dan flaş bir açıklama geldi.


"Tportal" adlı internet sitesine konuşan 29 yaşındaki yıldız isim, Bilic ile herhangi bir resmi görüşmenin olmadığını belirtirken "Slaven Bilic, burada derin izler bırakmış bir isim ve onun kulüpte çok sevildiğini söyleyebilirim." ifadelerini kullandı.

Hırvat sitesi ise Bilic'in yeniden Kara Kartal'ın başına geçmesi hâlinde kırmızı halıyla karşılanacağı yorumunda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER