Beşiktaşlı Ghezzal'den açıklamalar!

Beşiktaş'ın sezon başında Leicester City'den kiraladığı Cezayirli yıldız orta saha oyuncusu Rachid Ghezzal, Siyah-Beyazlılar'da efsane olmayı umduğunu söyledi.

Beşiktaşlı Ghezzal'den açıklamalar!

Zorlu süreçlerden geçtiklerini söyleyen 28 yaşındaki yıldız oyuncu Rachid Ghezzal, "Ama üst üste 3 galibiyet alarak iyi bir döneme geçtik. Hepimiz çok mutluyuz. Galibiyetlerimizi devam ettirmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Manchester City forması giyen vatandaşı Riyad Mahrez'le kıyaslanmasıyla ilgili ise yıldız oyuncu Ghezzal, "Riyad Mahrez ile kıyaslandığımı duymak benim için onur verici. Bence o en iyi Afrikalı futbolcu. Ben elimden geleni yapmaya devam edeceğim" şeklinde konuştu. 

Henüz sezonun başında olunduğunu vurgulayan Cezayirli kanat oyuncusu, "Çok fazla maç var. Hedefimiz var. Şu an Beşiktaş'la başarılar kazanmak istiyorum. Ondan sonrasına bakarız.

Beşiktaş, bana öz güven duygusu verdi. Sergen Hoca da özgüven verdi ve bana iyi hissettiriyorlar. Elimden geleni yapmak istiyorum. Transfer konuşmak için çok erken. Önce Beşiktaş'ta bir şeyler kazanmak istiyorum. Şu an sadece buna konsantreyim" dedi. 

İyi bir takım olduklarını kaydeden 28 yaşındaki futbolcu şöyle devam etti; "İyi oyunculardan kurulu bir takımız. Herkese ihtiyacımız var. Herkesin katkı sağlaması bizin için çok önemli. Beşiktaş'ta olduğum için mutluyum. Taraftarların desteğine teşekkür ederim. Kendi durumum önemli değil, iyi oynamalıyız ve Beşiktaş kazanmalı.'' yorumunda bulundu.

Oynadığı sağ kanatta daha önce yıllarca Quaresma'nın oynadığının hatırlatılmasü üzerine de Cezayirli orta saha, "Ricardo Quaresma, Beşiktaş'ta bir efsane. Beşiktaş'ta efsane olmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Umarım ben de taraftarla böyle bir bağ kurarım. Benim de hedeflerim var ve benim mevkimde oynayan oyunculardan ziyade kendi hedeflerime odaklanmış durumdayım" diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: Mynetspor 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER