Bilic'i Sarsan Gelişme

Beşiktaş'ta, Kasımpaşa ile oynanacak maç öncesi Veli Kavlak ve Slaven Biliç sıkıntılı günler geçiriyor.

Bilic'i Sarsan Gelişme

Beşiktaş'ın Fenerbahçe ile oynadığı derbi maç öncesi antrenmada omzunun üstüne düşen, maçta da ağrıları artınca oyundan çıkan Veli Kavlak'ın sakatlığı ve iyileşme süreci bir türlü netlik kazanmıyor.

Geçtiğimiz yıl mayıs ayında ameliyat olduğu sağ omzundan duyduğu rahatsızlığı kulüp doktorlarına ileten Veli'nin MR'ı çekildi. Yapılan tetkiklerde omuzda küçük bir yırtık olduğu, ancak bu yırtığın herhangi bir rahatsızlık yaratacak düzeyde olmadığı açıklandı.

Ancak Veli ağrıları artınca teknik direktör Slaven Biliç ile görüştü. Tecrübeli futbolcunun, Hırvat teknik adama "Ağrılarım aynı şekilde sürüyor, düzelme olmadı. Koşamıyorum, sahada istediklerimi yapamıyorum. bunu çare bulunması gerekiyor. Bu şartlarda oynamam zor. Kasımpaşa maçında oynayacak durumda değilim. Sonraki 7 maçta da oynar mıyım, bilemiyorum, çok riskli" dediği öğrenildi.

Bilic'in Veli'nin durumunu göz önüne alarak sağlık ekibiyle bir kez daha konuştuğu ve tecrübelifutbolcunun tedavisi için farklı neler yapılabileceğinin yeniden incelenmesini istediği belirtildi.

Kasımpaşa ile yarın oynanacak maçta rakibi kanatlardan yıpratmak isteyen siyah beyazlı takımda teknik direktör Slaven Biliç'in sahaya süreceği kadroyu da büyük ölçüde belirlediği öğrenildi. Hırvat teknik adamın kalede Günay, savunmada Serdar, Sivok, Ersan Motta, orta sahada Tolgay, Atiba, Sosa, Olcay ileride de Mustafa, Demba Ba ikilisini görevlendirmesi bekleniyor.

*İnternethaber
Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2015, 15:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER