Bursaspor kovdu, Beşiktaş davet etti!

TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor altyapısında forma giyerken Spor Toto Süper Lig ekibi Beşiktaş ile ilgili yaptığı paylaşım nedeniyle kulüple ilişkisi kesilen 16 yaşındaki Yiğit Şengil, Siyah Beyazlı kulüp tarafından antrenmana davet edildi. Genç futbolcu, beğenilmesi durumunda kulüp bünyesine dahil edilecek.

Bursaspor kovdu, Beşiktaş davet etti!

TFF 1. Lig takımlarından Bursaspor'un altyapısında forma giyerken Süper Lig ekibi Beşiktaş ile ilgili yaptığı paylaşım nedeniyle kulüple ilişkisi kesilen 16 yaşındaki futbolcu Yiğit Şengil, Siyah Beyazlı kulüp tarafından antrenmana davet edildi.

Genç futbolcu, beğenilmesi durumunda kulüp bünyesine dahil edilecek.

Yeşil Beyazlı takımın formasını giyen ve geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından ’Var bir hayalimiz’ ifadeleriyle Beşiktaş forması paylaşan Yiğit Şengil’in Bursaspor ile ilişiği kesilmişti. Yaşanan olay sonrasında Beşiktaş Yönetimi harekete geçti ve 16 yaşındaki oyuncuyu denemeye almak için çağırdı.

siyah Beyazlı ekip ile antrenmana çıkacak olan 16 yaşındaki genç futbolcu, beğenilmesi durumunda Beşiktaş'ta kalacak.

Beşiktaş tarafından arandığını sosyal medyadan açıklayan genç futbolcu, şu ifadelere yer verdi;

"Sevgili futbol camiası, yaşanan olayı herkes biliyor. Yaşımın verdiği heyecanla yaptığım paylaşımın/hatanın buralara kadar geleceğini hiç düşünmemiştim. Öncelikle Bursaspor taraftarlarına ve yönetimine, bu konuyla ilgili şunu söylemek istiyorum; yapmamam gereken bir paylaşım yaptığımı kabul ediyorum. Ancak bu olay belki de hayallerime attığım ilk adım olacak.

Çocukluğumda gol yediğimiz zaman ağladığım, gol attığımızda ise evi yıktığım, uğruna her şeyi verebileceğim hayalim Beşiktaş. Olayın ilk duyulduğu andan itibaren Beşiktaş taraftarının kısa sürede inanılmaz desteği ile karşılaştım. 16 yaşımda Beşiktaş taraftarı ile tanışmam inanılmaz bir olay olarak beni çok olgunlaştırdı.

Beşiktaş taraftarının çok büyük katkılarıyla dün aldığım telefon ile, Beşiktaş antrenmana çıkmak için beni İstanbul’a davet etti. Hislerim tarifsiz, yoğun duygu yaşıyorum. Şu andan itibaren tek bir dileğim var, bu hikayenin yarım kalmaması. Ben Beşiktaşlıyım."

Kaynak: Super Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER