Del Bosque'den Beşiktaş'a övgüler

Beşiktaş’ın eski hocalarından Del Bosque: “Sadece çok güzel bir ülke olduğu için değil, birçok farklı şey için Türkiye’ye gitmelisiniz."

Del Bosque'den Beşiktaş'a övgüler

Beşiktaş'ın eski teknik direktörlerinden Vicente Del Bosque, Türkiye'de unutulmaz anılar biriktirdiğini belirterek, ülkemizden övgüyle bahsetti. 'Yeniköy Kasabı' yakıştırması yapılarak Türkiye'den adeta zorla gönderilen Vicente Del Bosque, aleyhine tek kelime etmediği Beşiktaş'ı bir kez daha övdü. AS'ın Güney Amerika edisyonuna konuşan İspanyol teknik adam, "Hayatımı Real Madrid'in dört duvarı arasında geçirdiğim için Beşiktaş maceram benim için harika bir deneyim anlamına geldi. bunu asla unutmayacağım" diye konuştu.

Del Bosque şöyle devam etti: "Hepinize Türkiye'yi ziyaret etmenizi öneririm. Sadece çok güzel bir ülke olduğu için değil, diğer birçok farklı şey için Türkiye'ye gitmelisiniz. Bunların arasında futbol da var. Benim için Beşiktaş'ı çalıştırmak büyük bir ayrıcalıktı. Özelilkle de pazar günleri galip geldikten sonra karşılaştığımız muameleyi, her hafta yaşamak için sabırsızlıkla bekliyorduk."


Ajansspor
 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2017, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER