Derbide Yok, Ocakta Yolcu!

Sporting maçı sonrası Tolga, hocasıyla yaptığı görüşmede, "Bundan sonra ne yaparsam yapayım, beni istemezler. En iyisi ayrılmak" dedi.

Derbide Yok, Ocakta Yolcu!

Sporting maçı sonrası gözyaşlarını tutamayan Tolga, hocasıyla yaptığı görüşmede, "Bundan sonra ne yaparsam yapayım, beni istemezler. En iyisi ayrılmak" dedi

Beşiktaş kaptanı Tolga Zengin, Sporting yenilgisinden sonra Şenol Güneş ile bir görüşme yaptı. Gerçekçi bir karar almak zorunda olduğunu hocasına iletti. Tolga Zengin'in geçtiğimiz sezon Club Brugge, bu sezon da Sporting Lisbon maçlarında yaptığı hataların ön plana çıkması Kaptan'ın moralini yerle bir etti. Önceki akşam yediği goller sonrasında kimseyle konuşmayan ve gözyaşlarını tutamayan Tolga, takımdan ayrılma kararı aldı. Tecrübeli kaleci İstanbul'a dönerken hocasına şu sözleri söyledi: "Bundan sonra ne yaparsam yapayım, beni istemezler. En iyisi ayrılmak. Derbide de beni oynatma istersen hocam" dediği bildirildi.


Şenol Güneş, ne kadar da Kaptan'ın moralini yerine getirmeye çalışsa da başarılı olamadı böylece derbide kaleyi genç oyuncu Günay Güvenç'e vermesi bekleniyor.
 

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2015, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER