Dorukhan Toköz'den transfer açıklaması!

66. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödül töreninde açıklamalarda bulunan Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş forması giyen Dorukhan Toköz, Siyah Beyazlı kulüpte mutlu olduğunu belirtti.

Dorukhan Toköz'den transfer açıklaması!

Ödül töreninde oldukları için çok mutlu olduğunu dile getiren Beşiktaşlı futbolcu Dorukhan Toköz şu ifadeleri kullandı;

"Gurur duyuyoruz. Milli takımdan bazı arkadaşlarımızla geldik, heyecanlıyız. İnşallah ödülümüzü alıp gideceğiz. Her şey yolunda. Burada hocalarımız var, bakanımız burada, futbolcu arkadaşlarımız var, başka branşlardan arkadaşlarım var, çok mutluyuz burada olduğumuz için"

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş forması giyen Dorukhan Toköz'ün açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

"Arkadaşlık dostluk çok iyi. Ozan'la bizim ayrı bir ilişkimiz var. Uzun senedir arkadaşız, akşamları buluşmalar olsun, muhabbetler olsun her zaman beraberiz. Diğer arkadaşlarımızla da öyle A Milli Takım olarak. Beraber geldik, beraber gideceğiz. İnşallah her şey iyi geçer"

"Biraz sıkıntılı başlamıştık ama toparlıyoruz. Bundan sonra da daha iyi olacağını biliyoruz, öyle hissediyoruz. Bakalım bundan sonra 3 puanlar art arda gelecek inşallah".

"Futbolda oluyor böyle şeyler. Tabii ki normal, bir sürü insan izliyor, eleştiriye de açık bir iş. Yapacak bir şey yok. Herkes eleştiriyor, canları sağ olsun"

"Transferim söz konusu değil şu anda. Daha sözleşmem de var, burada da mutuyum ve devam ediyoruz" 

"Benim büyük bir sakatlıktı, her futbolcunun başına gelmeyen bir sakatlıktı. Bana daha fazla süre vermişlerdi dönmek için ancak erken döndüm. İlk başta da 1 senede oynanamaman dezavantajı var ama yavaş yavaş toparlıyoruz. Üstüne koyarak gidiyoruz. Eksiklerimiz var ama oynaya oynaya toparlayacağız" 

Kaynak: TRT Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER