Douglas Silva Haftaya Beşiktaş Forması Giyecek!

Ara transfer döneminin en hareketli takımı Beşiktaş , liderliğini sürdürerek lig sonunda şampiyonluğa ulaşacak kadroyu güçlendirmeye devam ediyor.

Douglas Silva Haftaya Beşiktaş Forması Giyecek!
Denys Boyko'yu alarak uzun süren kaleci arayışlarına son noktayı koyan Beşiktaş'ta sıra stoper transferine gelmişti.

İmzalar Haftaya Atılacak

Hafta sonuna kadar stoper transferini de açıklamak isteyen Siyah Beyazlılarda bu bölgeye en güçlü aday Dnipro'dan Douglas Silva. Kurucumuz Levent Ümit Erol'un özel haberine göre Brezilyalı stoper Beşiktaş ile her konuda anlaştı. Resmi olarak açıklanması ve sözleşmelerin imzalanması ise haftaya gerçekleşecek. Douglas Silva Bacelar veya kısaca Douglas ismiyle anılan başarılı stoper futbol hayatına Juventude klübünde başladı. Başarılı çıkışını Vasco Da Gama takımında yakalayan oyuncu , 2013 yılında transfer olduğu Dnipro'da 66 maça çıktı. Bu karşılaşmalarda ise 1 gole imzasını attı.

Defans ve kale bölgesinde eksiğini giderdi

Bu transferlerin ardından eksikliklerini gideren Beşiktaş , ikinci yarıda da zirveyi bırakmaya niyetli olmadığını gösterdi. Özellikle kalede Günay ve Tolga Zengin'in inişli çıkışlı grafiğinden memnun olmayan teknik heyeti bu bölgeye yapılacak olan transfer uzun süre meşgul etmişti. Stoper bölgesinde ise Rhodolfo ve Ersan Gülüm ile ilk yarıyı tamamlayan , Franco'yu ise kiralık olarak geldiği San Lorenzo takımına geri gönderen Beşiktaş , eksiğini Douglas Silva ile kapattı. Kurucumuz Levent Ümit Erol transferdeki pürüzlerin giderildiğini , klüplerin anlaşma sağladığını ve imzaların haftaya atılacağını belirtti.

Levent Ümit EROL / sporundibi.com ÖZEL HABER
Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2016, 20:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER