Edwin Gyasi Beşiktaş'ı istiyor!

Siyah Beyazlı ekibin transfer listesinde yer aldığı söylenilen ve hatta 2 yıllık ön sözleşme imzaladığı da iddia edilen CSKA Sofya'nın Ganalı sağ kanat oyuncusu Edwin Gyasi,Beşiktaş için "Büyük takım" dedi.

Edwin Gyasi Beşiktaş'ı istiyor!

Edwin Gyasi verdiği röportajda:

"Dürüst olmak gerekirse, insanlar benim takımımı değiştirmemi bekliyor ve ben de 2 yılın ardından ayrılmak için doğru zaman olduğunu düşünüyorum. 6 aylığına Amerika'daydım ancak geri döndüm ve iyi performans gösterdim. Artık önüme bakma zamanı." diye konuştu.

"Beşiktaş çok büyük bir takım. Şu anda transferle ilgili çok fazla bir şey söyleyemem, ne olacağını hep birlikte göreceğiz." dedi.

"Bulgaristan'da çok fazla koronavirüs vakası yok. Tüm mağazalar kapalı, tek kötü şey bu. İdmanlara yeni başladık ve bu nedenle çok mutluyum. Tüm günlerimi otel odasında geçirdim. Bazen parkta koştum, çoğunlukla PS4 oynadım." ifadelerini kullandı.

5 kez Gana Milli Takımı forması giyen kariyerinde İsveç, Hollanda ve ABD'de çeşitli takımlarda oynayan Gyasi, orijinal pozisyonu olan sağ açık dışında solda da oynayabiliyor. Son 2 yılda toplam 44 maçta görev alan Ganalı, 5 gol ve 8 asistlik performans sergiledi.

KAYNAK:superhaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER