Eski Günlerdeki Gibi!

Siyah-Beyazlılar’da şampiyon kadrodan üst üste yaşanan kopmalar ve transferlerin gecikmesi sonrasında teknik direktör Şenol Güneş ile Başkan Fikret Orman arasındaki gerilim, son takviyelerin ardından sona erdi. Önceki gün Güneş’in kızının düğününde bir araya gelen ikili, karşılıklı güven tazeledi.

Eski Günlerdeki Gibi!

Spor Toto Süper Lig’de sezonu şampiyon olarak tamamlayan Siyah-Beyazlılar’da teknik direktör Şenol Güneş; Mario Gomez, Jose Sosa ve Gökhan Töre gibi yıldızların peş peşe ayrılması ve transferlerin gecikmesi sebebiyle Başkan Fikret Orman’a sitemde bulunmuştu. Yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada kadronun eksik olması sebebiyle mutlu olmadığını belirten Güneş ile Başkan Fikret Orman arasındaki kısa süreli gerilim, transferlerin peş peşe açıklanmasıyla son buldu. Tecrübeli teknik adımın açıklaması sonrasında; Talisca, Aboubakar, Atınç, Gökhan İnler ve Caner Erkin transferlerini yapan ve toplamda kadroya 10 yeni takviye yapan Orman, tecrübeli teknik adamı bu konuda rahatlattı. Son olarak önceki gün Şenol Güneş’in kızı Günçe’nin Giray Tiryaki ile hayatını birleştirdiği törende bir araya gelen ikilinin samimi görüntüsü, camiayı sevindirdi.

3 kulvarda da başarı...


Kızının düğünü sırasında Başkan Fikret Orman’la sohbet eden teknik direktör Şenol Güneş’in, yapılan transferlerden dolayı memnuniyetini dile getirdiği öğrenildi. Başkan Orman’ın ise yönetim olarak kendilerine düşen görevi yaptıklarını söylediği ve 3 kulvarda yer alacak Beşiktaş’ın başında yer alacak tecrübeli çalıştırıcıya güvenlerinin tam olduğunu ilettiği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2016, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER