banner229

Fenerbahçe'den Beşiktaş'ta Transfer Çalımı

Fenerbahçe, Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Islam Slimani'yi Bas Dost'un alternatifi olarak belirledi. Eğer Fenerbahçe Bas Dost'u transfer edilemezse, Slimani'yi kiralamak için harekete geçecek.

Fenerbahçe'den Beşiktaş'ta Transfer Çalımı

Her konuda anlaşılan Jack Wilshere'in West Ham United'ı tercih etmesiyle planları alt üst olan Fenerbahçe, aynı sorunu Hollandalı yıldız golcü Bas Dost konusunda yaşamak istemiyor... Hollandalı forvetle el sıkışan fakat bonservisle ilgili UEFA'yı bekleyen Sarı-Lacivertliler'den flaş bir hamle geldi. Yönetim, Bas Dost'un alternatifini belirledi.

COCU İLE SÜREKLİ BİRLİKTELER

Teknik direktör Phillip Cocu ile sürekli toplantılar yapan sportif direktör Comolli'nin Islam Slimani isminin üzerinde durduğu öğrenildi. Comolli'nin hemen Cezayirli yıldız için harekete geçtiği belirlendi. Islam Slimani'nin adı bir dönem Beşiktaş ile de anılıyordu.

RESMİ TEKLİF YAPILACAK

Bonservisi Ada ekibi Leicester City'de bulunan 30 yaşındaki Cezayirli golcü Slimani geçen sezonun 2. yarısını Newcastle United'da kiralık olarak geçirdi. Sarı-Lacivertli ekip, yıldız futbolcuyu kiralamak için Leicester'a resmi teklifte bulunacak.

BÜYÜK BİR ŞOK OLMAYACAK!

Ancak Fenerbahçe'nin ilk tercihi halen Bas Dost... Eğer Hollandalı forvette de Wilshere benzeri bir sıkıntı yaşanırsa bu kez büyük bir şok olmayacak. Yönetim hemen Islam Slimani'yi kadrosuna katmaya çalışacak.

Kaynak - Takvim

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER