banner197

Fikret Orman'dan Transfer Açıklamaları

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, transfer hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Fikret Orman'dan Transfer Açıklamaları

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Bayern Münih eşleşmesi ve Domagoj Vida transferine dair flaş açıklamalarda bulundu.

Kadın Futbol Takımı için yapılan bir sponsorluk anlaşmasının ardından basın mensuplarına konuşan Orman, Dinamo Kiev'e veda eden Domagoj Vida'nın transferiyle ilgili, "Şu anda bitmiş bir şey yok. Vida transferinin olmama ihtimali de var. Son ana kadar net bir şey konuşmamak gerekiyor." ifadelerini kullandı.

"Münih deplasmanı için yapabileceğimiz tek şey..."

Bayern Münih'in çok güçlü bir takım olduğunu ancak eşleşmeye umutsuz bakmadıklarını da belirten Orman, deplasmana taraftar götürülmeyeceğini bir kez daha vurgularken, "Bayern Münih maçı için endişelendiren tek şey taraftar olayı. Biz taraftarımızla gideriz ama orada bırakın Beşiktaş taraftarını, rakip taraftarların bile olay çıkarması durumunda bizi suçlu tutabilirler. Bu konuda yapabileceğimiz tek şey taraftar götürmemek." diye konuştu.


"Talisca'nın da talipleri var"

Transfer çalışmaları hakkında da konuşan Orman, "Şenol Güneş ile bir transfer konuşması yapmadık. Her şey olabilir. Hareketli bir transfer dönemi geçirebiliriz. Dünyanın bütün gözlemcileri tarafından izlenen bir takımımız var. Birçok futbolcumuza talip var. Talisca da bu takımın bir parçası ve talipleri var ama bana kalmak istediğini söyledi. Fakat bizim de belli bir bütçemiz var. Talisca için de daha zaman var. Kimse için taviz veremeyiz." dedi.

Şenol Güneş açıklaması

Şenol Güneş'in ise iki yıllık daha sözleşmesi olduğunu hatırlatan Orman, şöyle devam etti: "Hocamız Beşiktaş için en iyi şekilde mücadele ediyor. Şenol Güneş iki şampiyonluk daha alsın, sonra Milli Takım'a gidip gitmeyeceğini konuşuruz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER