banner197

Fikret Orman’ın Taktiği Tuttu

Fikret Başkan'ın, uzun süren pazarlıkların ardından Boyko için Dnipro'yu nasıl ikna ettiği ortaya çıktı.

Fikret Orman’ın Taktiği Tuttu

 Beşiktaş'ın Boyko transferinin perde arkasındaki detaylar ortaya çıktı. Beşiktaş’ın geçen hafta sona eren Antalya kampına uğrayan ve basın mensuplarının önünde Şenol Güneş’e, “Hocam kaleci alamadım yeni kaleci olarak ben geldim” esprisini yapan Orman’ın, kapalı kapılar ardında tecrübeli teknik adama, “Trabzonspor maçına kadar bu transferi bitireceğim” dediği bildirildi.

Karabükspor’la oynayacakları Türkiye Kupası maç için İstanbul’dan Karabük’e yapılan otobüs yolculuğu öncesinde Başkan’ı arayan Güneş’in, Trabzonspor mücadelesinin hafta sonunda olduğunu hatırlattığı ve Orman’dan, “Hocam kafanız rahat olsun. Transferi bitirdik. An itibariyle Boyko bizim oyuncumuz” cevabını aldığı öğrenildi.

Başkan’ın blöfü tuttu!

Başkan Fikret Orman, Ukrayna temsilcisiyle uzun süre sonuçlanmayan bonservis pazarlıkları sırasında Lovre Kalinic kartını kullandı. 25 yaşındaki futbolcu konusunda Hajduk Split’le el sıkışan ve bu durumu koz olarak kullanan Orman’ın, “2.5 milyon Euro’ya Split ile anlaştık. Ya bizim verdiğimiz rakamı kabul edin ya da Hırvatlar’la sözleşme yapacağım” restini çektiği ve bu durumun ardından köşeye sıkışan Ukrayna temsilcisinin 3.3 milyon Euro’ya ‘Evet’ dediği ifade edildi.

kaynak: fanatik

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2016, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER