Gökhan ve Caner için teklif belli!

Koronavirüs vakalarıyla uğraşırken diğer yandan da gelecek sezonun planlamasını yapmaya çalışan Siyah Beyazlılarda Gökhan Gönül ve Caner Erkin'in geleceği belli oldu.

Gökhan ve Caner için teklif belli!

Sezon sonu sözleşmesi bitecek Gökhan ve Caner'in durumu Siyah beyazlı takımda en çok konuşulan konuların başında geliyor. İki oyuncunun da sezon sonu sözleşmesi sona eriyor. Futbolcuların temsilcileri "Önce Beşiktaş ile görüşeceğiz" diye demeçler verdi.

İki oyuncu da öncelik Beşiktaş dedi ancak Siyah beyazlı yönetim iki oyuncuya da mevcut maaşları üzerinden yeni bir sözleşme önerecek durumda değil. Genel olarak tüm futbolculardan bir indirim talebinde bulunacak olan yönetim, Caner Erkin ve Gökhan Gönül'e 500 bin Euro'yu aşmayacak bir teklifte bulunacak. İki oyuncu da Beşiktaş'tan yıllık 1.7 milyon Euro ücret ve puan başı 4'er bin Euro alıyor. Siyah beyazlı yönetim, yeni transferlerde de 800 bin Euro tavan fiyat belirleyecek.

İki oyuncu bu teklifi kabul ederse, yola devam edilecek. Aksi halde teşekkür edilecek. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dün bir divan kurulu üyesinin "Gökhan Gönül futbolu Fenerbahçe'de bırakmalı" talebine "Anlaşıldı" yanıtı vermişti.


KAYNAK:superhaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER