banner197

İtalya'da "Oğuzhan Özyakup" Sesleri

İtalyan basını, Oğuzhan Özyakup'un Beşiktaş'ta sergilediği performansı öne çıkararak, Mario Gomez'in yeniden golleriyle dönmesinde büyük pay sahibi olduğunu yazdı.

İtalya'da "Oğuzhan Özyakup" Sesleri

İtalyanların önemli spor gazetelerinden Corriere Dello Sport, Oğuzhan Özyakup'un bu sezon Beşiktaş'ta sergilediği performansı öne çıkararak, Alman golcü Mario Gomez'in yeniden golleriyle dönmesinde milli futbolcunun büyük payı olduğunu yazdı.

İTALYANLAR MEST OLDU

Beşiktaş'ın Süper Lig'deki yükselişi, hem bireysel hem de takım anlamındaki performans ivmesinin artması Avrupa Basını'nın da dikkatini çekiyor. İtalyanların önemli spor gazetelerinden Corriere Dello Sport, siyah-beyazlı futbolcu Oğuzhan Özyakup'u, ' Beşiktaş'ın yükselen değeri' şeklinde parantez içerisine alarak, haberin başlığında ise "Özyakup'un Gomez ile uyumu Beşiktaş'ı şampiyonluk rüyasına uçuruyor" ifadesi yer aldı.

TÜRKİYE'DE TEKRAR KENDİNİ BULDU

Özellikle Gomez'in Fiorentina'daki kötü sezonunun ardından Alman futbolcunun Türkiye'de tekrar kendini bulduğu ve golleriyle döndüğüne vurgu yapılırken, Gomez'in bu performansında Oğuzhan'ın da önemli bir rol oynadığı belirtildi.

INTER VE ROMA TAKİPTE

Milli futbolcunun ise Arsene Wenger'in akademisinden yetiştiğini de detaylarında belirten Corriere Dello Sport, ayrıca İtalya'dan Inter ve Roma'nın Oğuzhan'ı takip ettiği de ifade edildi. 

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2015, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER