"İyi bir karakter gösterdik"

Beşiktaş'ın başarılı isimlerinden Atiba Hutchinson, Osmanlıspor karşısında çok önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

"İyi bir karakter gösterdik"

Kanadalı oyuncu, "İlk yarı yeteri kadar iyi değildik. Devre arasında birbirimizi uyardık ve tempoyu yükseltmemiz gerektiğini söyledik. İkinci yarı elimizden geleni yapmaya çalıştık ve birbirimizin eksiklerini gidermeye çalıştık. Sonuçta üç puanı aldık. İyi bir karakter gösterdik ve önemli bir galibiyet aldık" diye konuştu.
Maç sonrasında bile fizik kondisyonu için çalıştığının hatırlatılması üzerine Hutchinson, "Kendime dikkat ediyorum ve kendime dikkat etmek için de bütün gerekleri yapmaya çalyışıyorum. Bu oldukça önemli. Bu bir süreç. Çok zor bir maç oynadık. Oynanabilir bir zemin değildi. Toparlanma sürecini çok iyi geçirmek gerekiyor. Bir sonraki maça hazır olmam gerekiyor ve ben de maç sonundan itibarğen buna hazırlanıyorum" ifadelerini kullandı.
Ülkesi Kanada'da yılın futbolcusu seçilmesinin hatırlatılması üzerine ise başarılı oyuncu, "Bu ödül beni çok mutlu etti. Çok güzel bir ödül oldu. Ülkemi böyle güzel temsil etmek benim için gurur verici" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER