Kalma arzusunda

Beşiktaş'ın bonservisini alıp yüksek bir bedelle Çin'e satmak istediği Vincent Aboubakar, Beşiktaş'taki geleceği hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Kalma arzusunda
Beşiktaş' ta Aboubakar'ın sezon sonundaki belirsizliği sürerken Portekiz basınından çarpıcı bir iddia geldi. Ülkenin önde gelen gazeteleri Aboubakar'a Çin'den teklif geldiğini öne sürdü. Portekiz basınında yer alan haberde Beşiktaş'ın satın alma opsiyonu olan 10 milyon euroyu ödemek istemediği ve fiyat düşürmeye çalıştığı vurgulanarak, "Porto Çin'den gelen bu teklife çok sıcak bakıyor. Ancak Aboubakar Çin'e gitmeyi reddetti" ifadesi kullanıldı.

ÇİN'İ İSTEMİYOR
Aboubakar'ın Çin teklifi sonrasında Porto ile bir görüşme yaptığını iddia eden Portekiz basını, "Kendisi Çin'e gitmek istemediğini Portolu yöneticilere bildirdi. Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyor. Türkiye'de çok mutlu. Ancak İstanbul kulübünün 10 milyon Euro'yu vermek istememesi çok önemli bir pürüz. Aboubakar için Beşiktaş Yönetimi bir kez daha Porto ile görüşecek" ifadesini kullandı. Öte yandan Kamerunlu futbolcuya Çin'in dışında İngiltere Championship ekiplerinden Norwich'in de talip olduğunu yazan Portekiz basını, Aboubakar'ın bu teklife de sıcak bakmadığını ve Beşiktaş'ta kalmak istediğini okurlarına duyurdu.
Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2017, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER