Liverpool'dan Beşiktaş'ın Teklifine Ret

Daily Mail Gazetesi, Beşiktaş'ın Brezilyalı orta saha oyuncusu için yaptığı 5 milyon Euro'luk teklifi Ada ekibinin geri çevirdiğini ve daha yüksek bir rakam beklediğini yazdı.

Liverpool'dan Beşiktaş'ın Teklifine Ret

Orta sahaya takviye için arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Gökhan İnler’i Leicester City’ye Ozan Tufan'ı da Fenerbahçe'ye kaptırmıştı.

Bunun üzerine Liverpool’un 28 yaşındaki Brezilyalı futbolcusu Lucas Leiva gündeme alınmıştı. İngiliz Daily Mail Gazetesi’ne göre Siyah-Beyazlılar, Leiva için 5 milyon Euro teklif yaptı. Ancak Liverpool, bu rakamı düşük bularak teklifi geri çevirdi. Menacer Brendan Rodgers, geçtiğimiz sezon sakatlıklarla boğuşan ve formayı kaybeden Brezilyalı oyuncuyu göndermeye sıcak bakıyor. Liverpool Yönetimi de bu nedenle Beşiktaş’ın teklifini geri çevirirken, “Daha iyi bir öneriyle gelin” demeyi de ihmal etmedi.


İngiliz basınına göre Kırmızılar’ın daha yüksek bir ücret istemesinin en önemli nedeni, Juventus ve İnter’in de Lucas Levia’nın peşinde olması. Juve’nin ısrarcı olduğu iddiaları hayli güçlü.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2015, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER